Головна » Архів матеріалів

День відкритих дверей для майбутніх першокласників.

Переглядів: 954 | Дата: 24.12.2012

Уже стало доброю традицією проведення Дня відкритих дверей для майбутніх першокласників.

22 грудня ЗОШ №2 гостинно відчинила двері для дітей , які стануть першокласниками - 2013 року та їх батьків.

Усіх гостинно зустрічали працівники школи і запрошували до святково прибраної зали . До уваги присутніх учні 9- Б класу представили міні-дійство «По країні з краю в край ходить Святий Миколай». Діти поринули у світ традицій українського народу, зустрівши разом з героями дійства святого Миколая. Весело та цікаво було малюкам та їх батькам брати участь у конкурсах, які приготували і провели перші вчителі Петренко Галина Альбертівна та Миколайчук Наталія Вадимівна. Свято вийшло душевним і радісним. На згадку про школу діти отримали невеличкі сувеніри та солодкі призи.

Після свята директор школи Кузнєцова Оксана Володимирівна провела оглядову екскурсію по школі.
У дітей та їх батьків склалось приємне враження про школу.
Перший крок уже зроблено. Тому хочеться сказати:"У добрий час! Успіхів вам та приємних вражень!"

Наступний крок - проведення курсів з підготовки дітей до школи.
Початок роботи курсів29 грудня2012 року о 10 годині (субота).Переглядів: 675 | Дата: 21.12.2012

      Історію свого народу можна пізнати не тільки на уроках, а й тоді, коли вивчаються його звичаї, обряди, прикмети, народні пісні та свята.

      Тому, щоб глибше познайомитися з народними звичаями учні ЗОШ №2 у групі продовженого дня для учнів 2-4 класів разом зі своєю вихователькою Назаркіною Л.І. вирішили відобразити чарівне і казкове дійство – свято Миколая. Тим самим виховуючи у молодших школярів почуття шани, поваги і любові до своєї родини, сімейних традицій, бажання шанувати духовні надбання нашого народу.

       Використовуючи мистецтво українського фольклору, його багатовіковий досвід як чинник естетичного, морального, духовного розвитку школярів Назаркіна Л.І. враховує вікові особливості школярів групи.

       Тому дійство святого Миколая було розіграно по ролях учнями групи. Це і господар (Марченков Н., учень 3-Б кл.) і господиня (Баранівська К., учениця 3-А кл.), іхні діти (Сітайло О., учениця 4 кл., та Гаєвський В., учень 2-А кл.), ангели (Ходаківський А. та Пархомчук В. учені 2-Б кл., Виговська К. (3-Б), Мельник Н.) і зірочки Якименко К., Пархомчук А. (2-Б кл.), пастушки. Яскраво, захоплено зіграв роль чортика Антипка учень 6 класу Істомін О., але найбільше захоплення всього залу здобула майстерність гри Дворецького Миколая (роль святого Миколая). А як гарно виспівували пісні учні, звертаючись до святого Миколая! Це і Ходаківський А. (2-Б кл.), Кирпатенко Л. (2-А кл.) та Кирпатенко А. (3-Б).

      Всі школярі, які приймали участь у дійстві відкрили в собі велике почуття цілісного сприйняття духовного розвитку, емоційну мобільність та готовність з натхненням і насолодою виконувати творчі задуми свого вихователя Назаркіної Л.І. з виховання духовного розвитку молодших школярів.Переглядів: 468 | Дата: 21.12.2012

21.12.2012р. на базі міської дитячої поліклініки проведено чергове засідання психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК) з метою проведення обстеження дітей та виявлення порушень їхнього розвитку, встановлення діагнозу і визначення умов реабілітації, навчання, виховання, лікування.

        Також ПМПК здійснює консультативно-методичну допомогу батькам, педагогам, працівникам соціально-реабілітаційних служб, для дітей з  особливими потребами дошкільного та шкільного віку.


Переглядів: 681 | Дата: 21.12.2012

20 грудня 2012 року на базі методичного кабінету відділу освіти відбулося відкриття міської педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини 2013». Робота виставки проходила в два етапи. І етап – презентація і огляд виставкових матеріалів навчальних і дошкільних закладів міста, психологічної служби. ІІ етап – науково-практична конференція. На виставці була присутня методист центру загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кирилюк Раїса Олександрівна, яка відзначила зростання якості виставкових матеріалів, відповідність сучасним тенденціям освіти. Автори найкращих робіт були нагороджені грамотами, відзначені подяками.

    Виставкові матеріали знаходитимуться в методичному кабінеті до 15 січня, і всі бажаючі матимуть змогу ознайомитись з ними. Кращі доробки педагогів  будуть презентовані на обласній виставці «Сучасна освіта Житомирщини 2013».


Переглядів: 530 | Дата: 21.12.2012
Щиро вітаємо переможця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ученицю 8 класу загальноосвітньої школи №10 Дорфман Олену. Зичимо перемог у Всеукраїнському конкурсі!
Переглядів: 698 | Дата: 21.12.2012

З метою удосконалення педагогічної майстерності, розвитку  творчості та ініціативи вчителів  в місті пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2013».

Щиро вітаємо переможців:

в номінації 

«Французька мова» - Кузнєцову Надію Іванівну (міська гімназія),

«Музичне мистецтво» - Каленського Андрія Михайловича (ЗОШ№2), 

«Фізика» - Ущапівського Ярослава Васильовича (НВК№12), 

«Інформатика» - Каленського Віктора Степановича (ЗОШ№10), 

«Російська мова» - Шуляренко Тетяну Петрівну (ЗОШ№8). 


Зичимо перемог в обласному конкурсі!

 


Переглядів: 536 | Дата: 12.12.2012
12.12.2012р. на базі ЗОШ№11 в рамках Всеукраїнського тижня права відділом освіти Коростенського міськвиконкому та Коростенським міськрайонним управлінням юстиції було проведено засідання правового лекторію для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста. Начальник КМРУЮ Кормінець Л.В. висвітлила питання про рівень прав і обов’язків громадян та право на оскарження дій чи бездіяльності посадових осіб, органів державної влади. Перед аудиторією виступила Жиліна Г.Г., начальник міського відділу ДРАЦ, яка роз’яснила порядок зміни імені громадянами України та відповіла на інші запитання, пов’язані з державною реєстрацією актів цивільного стану.Переглядів: 1339 | Дата: 08.12.2012

Протягом  листопада місяця в ДНЗ №6 було проведено місячник пожежної безпеки.  Головною метою якого є  формування у дітей навичок протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації. Навчально-виховна робота проводилась з урахуванням  вікових,індивідуальних особливостей дітей дошкільного віку, гуманістичного, особистісно-орієнтованого, інтегрованого, діяльнісного, системного підходів.

З дітьми проводились заняття,бесіди, ігри, інсценізації, конкурси малюнків, інтелектуальні ігри, читання художніх творів, моделювання ситуацій з даної теми, екскурсії до пожежної частини, зустрічі з працівниками МНС  тощо.                                       До  проведення «Місячника пожежної безпеки» активно залучались батьки вихованців. Вони були активними учасниками консультацій, круглих столів, лекторіїв.            Підсумком проведення   «Місячника пожежної безпеки» стала розвага на тему: «Вогонь - і злий, і добрий», в якій брали участь вихованці і батьки.  Вихованці  старшої групи підготували інсценівку «Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати!» Діти із задоволенням грали в ігри-естафети, співали пісень, розповідали вірші. Батьки показали своє вміння у наданні першої медичної допомоги. Гостем заходу була інженер Коростенського районного відділу управління держтехногенбезпеки в Житомирський області Кирилюк Тетяна Антонівна.


Переглядів: 635 | Дата: 08.12.2012
4 грудня  в ЗОШ №2 було проведено спортивні змагання «А ну-мо, хлопці», присвячені  21 річниці Збройних Сил України. Право називатися найсильнішими та найспритнішими виборювали учні 10 та  11 класів.  Майбутні солдати змагалися у піднятті гирі 16 кг. ривком, комплексно-силових  вправах, неповній  розбірці  та збірці автомата, спорядженні магазину патронами, перетягуванні канату. Наші хлопці довели, що готові до служби в армії, адже результати були просто вражаючими. У нелегкій боротьбі  перемогу отримали учні  11 класу .

     У свою чергу  десятикласники довели, що є гідною зміною  старших товаришів і посіли почесне ІІ місце. Також глядачів  захопили енергійні танці та пісні  у виконанні чарівних дівчат: Марченкової  Вікторії, Колос  Анастасії та учениць 11 класу.

       Спортивне свято додало наснаги юнакам та посилило прагнення до підкорення нових вершин.


Переглядів: 819 | Дата: 08.12.2012

5 грудня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 3 відбулось засідання школи молодого вчителя початкових класів « Перші кроки до майстерності». Метою заняття було поглиблення знань молодих вчителів про ключові компоненти професійної компетентності педагога.

         Педагоги школи презентували уроки з логіки (Журавльова О.М.,4 клас),  читання ( Вигівська О.Ф., 2 клас), громадянської освіти ( Канарська Т.М., 3 клас), української мови ( Войналович М.Л., 2 клас).

         Підводячи підсумки роботи, педагоги загальноосвітніх шкіл створили «Порадник молодого вчителя початкових класів».


« 1 2 ... 101 102 103 104 »