Головна » Архів матеріалів

Засідання психолого-медико-педагогічної консультації

Переглядів: 575 | Дата: 08.12.2012

30.11.12р. на базі міської дитячої поліклініки проведено чергове засідання психолого-медико-педагогічної консультації ( ПМПК) з метою проведення обстеження дітей та виявлення порушень їхнього розвитку, встановлення діагнозу і визначення умов реабілітації, навчання, виховання, лікування.

         Також ПМПК здійснює консультативно-методичну допомогу батькам, педагогам, працівникам соціально-реабілітаційних служб для дітей з особливими потребами дошкільного та шкільного віку.


Переглядів: 617 | Дата: 08.12.2012

30 листопада  2012 року у ДНЗ №8 пройшла виставка «Дарунки осені чудові в плодах і квітах паперових», на якій були представлені роботи дітей, батьків та педагогів.

     Естетично виконані  в нетрадиційних техніках роботи  справили незабутні  враження  на відвідувачів та учасників виставки.


Переглядів: 918 | Дата: 08.12.2012

29 листопада ц.р. в дошкільному навчальному закладі № 16 відбулося  методичне об’єднання вихователів груп раннього віку, на якому обговорено проблему  формування здорового способу життя у дітей. Учасники методоб’єднання познайомились з досвідом роботи педколективу ДНЗ №16 по впровадженню в освітньо-виховний процес здоров’язбережувальних технологій. Вихователь  Кисілевич Т.С. провела з дітьми заняття з використанням  оздоровчих технологій пісочної терапії, казкотерапії. Вихователь-методист Воробйова Т.А. презентувала свої напрацювання по застосуванню таких технологій як ароматерапія, фітотерапія, музикотерапія в зміцненні здоров’я дошкільнят.

           Керівник методоб’єднання Романчук Л.Д. надала методичні рекомендації по проведенню арт-терапії з дітьми раннього віку.

 


Переглядів: 613 | Дата: 29.11.2012
28.11.12р. на базі ЗОШ№5 відбувся семінар-практикум вчителів історії та правознавства на тему: «Реалізація міжпредметних зв’язків у процесі навчання історії та правознавства».
В теоретичній частині семінару були розглянуті питання про сутність форми, функції та значення використання міжпредметних зв’язків у навчально-виховному процесі та інтегрований урок як засіб реалізації міжпредметних зв’язків. Учасники семінару відвідали уроки в 6 та 8 класах і на практиці познайомились, як реалізують міжпредметні зв’язки вчителі історії Величко Любов Василівна та Бовсунівська Галина Михайлівна.
У семінарі брала участь начальник Коростенського міськрайонного управління юстиції Кормінець Людмила Василівна, яка познайомила присутніх з новинками законодавства, зокрема зупинилась на основних положеннях щодо захисту прав і свобод громадян за новим кримінально-процесуальним кодек
сом.

                         
Переглядів: 530 | Дата: 28.11.2012

27 листопада 2012 року на базі ЗОШ №13 був проведений практичний семінар шкільних бібліотекарів. Метою семінару було підвищення фахової компетенції бібліотекарів. На теоретичній частині обговорювалися питання змісту і основних напрямів інноваційної діяльності шкільних бібліотек та інноваційні підходи до організації бібліотечного обслуговування читачів.

Учасники відвідали інтегрований урок вчителів М.А.Жмаченко, А.М.Ткаченко, В.В.Мещерякової.Переглядів: 621 | Дата: 27.11.2012
26 листопада на базі методичного кабінету відбувся круглий стіл для вчителів української мови та літератури на тему: «Казкотерапія: педагогічна інновація чи психологічна адаптація». Протягом засідання педагоги з’ясували педагогічну цінність казки, ознайомилися з особливостями структури нестандартного уроку-казки, методикою використання лінгвістичних казок на уроках української мови та літератури. До роботи семінару був залучений практичний психолог дошкільного навчального закладу, який продемонстрував елементи казкотерапії.  Засідання супроводжувалось цікавими презентаціями, демонстрацією творчих робіт вихованців та педагогів, ілюстраціями. Найбільш активними були педагоги міського ліцею, загальноосвітніх шкіл № 8,13.
Переглядів: 655 | Дата: 27.11.2012
25 листопада на базі міської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо переможців:
7 клас – Войтюк  Дар’ю (міська гімназія);
8 клас – Дорфман Олену (ЗОШ№10);
9 клас – Картавих Дмитра (ЗОШ№7);
10 клас – Цурканюк Юлію (ЗОШ№2);
11 клас – Невмержицьку Марію (міська гімназія).

До перемоги вихованців привели педагоги Волкодав Б.В., Бондарчук Р.В. (міська гімназія), Атаманчук С.І. (ЗОШ№10), Іскрицька Н.М. (ЗОШ№7) та Вигівська О.А. (ЗОШ№2).Переглядів: 566 | Дата: 27.11.2012
Протягом минулого тижня на базі загальноосвітньої школи №11 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Конкурс проводиться щорічно з метою утвердження державного  статуту української мови, піднесення престижу серед учнівської молоді, виховання інтересу до культури та традицій українського народу.
Щиро вітаємо переможців:
3 клас – Козаренко Карину, міський ліцей;
4 клас – Петренко Максима, ЗОШ№11;
5 клас – Сєдіна Юрія, міська гімназія;
6 клас – Невмержицьку Анастасію, ЗОШ №9;
7 клас – Рибачука Романа, ЗОШ №7;
8 клас – Беспальчук Богдану, ЗОШ№9;
9 клас – Лободу Анастасію, міська гімназія;
10 клас – Зарицького Віталія, міська гімназія;
11 клас – Білошицьку Катерину, ЗОШ№3.


Переглядів: 1465 | Дата: 27.11.2012

Осіння природа залишається для нас загадковою, вона зачарувала людину своєю незвичною красою. Ось  і розмалювала все навколо своїми чудовими фарбами. Це неможливо не помітити, саме тому в школі №2 було проведено конкурс «Міс Осінь-2012». У ньому брали участь учениці різних класів. Завдяки безмежному таланту та праці, учасниці достойно виступили перед публікою, залишивши лише позитивні емоції.

Першим конкурсом була «Візитка». Тут учасниці розповідали про себе, про свої захоплення, про майбутні сподівання. На другому етапі («Домашнє завдання») конкурсантки мали розповісти про будь-яку країну світу, посилюючи увагу на національний одяг та традиції. Третій конкурс мав назву «Мій коник». Тут учасниці повинні були показати себе з творчого боку. Співаючи, танцюючи, показуючи сценки, граючи на інструментах, конкурсантки ще раз доводили, що вони талановиті та заслуговують уваги. Конкурс «Аплікація» став четвертим. Учасниці презентували власні вироби з найрізноманітніших матеріалів. Завдяки своїй безмежній фантазії, вони достойно справилися з цим завданням. «Моделювання ситуації» - останній конкурс. У ньому учасницям давалося завдання від суддів показати мімікою та жестами певну ситуацію.

Як бачимо, «Міс Осінь-2012» була насичена різними виступами. Публіка аплодувала не шкодуючи долонь! У номінації «Міс Усмішка» перемогла Фініка Катерина, «Міс Чарівність» стала Тихонова Валентина. Виявивши неабияку жіночність, Самохвалова Анастасія стала «Міс Ніжність». Набравши найбільшу кількість балів від суддів, Домославська Марина перемогла та стала «Міс Осінь-2012».


Переглядів: 645 | Дата: 26.11.2012

Саме такі слова обрані гаслом педагогічної ради «До здоров’я дітей – через освіту дорослих», що відбулася 23 листопада в дошкільному навчальному закладі № 8. В роботі взяли участь педагоги, батьки, психолог, старша медсестра. Сім’я завжди була і залишається головним осередком, де відбуваються становлення і розвиток особистості дитини. Саме в родині малюк отримує перші уроки життя. Згодом, відвідуючи дошкільний навчальний заклад, дитина набуває початкового суспільного досвіду. Власне в цей час вимоги до виховання дитини мають бути однаковими з боку педагогів та батьків. Батьки поділились досвідом оздоровлення дітей в сім’ї, запропонували провести «День батьківського самоврядування».

« 1 2 ... 102 103 104